Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Minden, ami zene
Topic a különféle zenei stílusoknak

Hozzászólás: # 2232 db
Indította: Tris
Dátum: 2006.12.23. 22:53:27


Első oldal | 10 | 20 | 30 | 39 | 40 | 41 | <Utolsó oldal>
 
2006.12.24. - 12:50:21 VÁLASZ | E-MAIL | #17. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Nemtom, nekem Ákos nemtetszik, bár izlések és pofonok, 1 ember sem egyforma!
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.12.24. - 12:35:09 VÁLASZ | E-MAIL | #16. hsz
Moderátor
Fekete köpenyes mágus

Én is Ákos rajongó vagyok! Nekem az abszolúte favourite a Kihalt minden.
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2006.12.24. - 12:08:55 VÁLASZ | E-MAIL | #15. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

"Ha nem hiszed el, hogy az élet tényleg örökké tart, hiába úszol, nem érsz át, pedig ott van a másik part!", na az efféle szövegeit bírom a Tankcsapdának. Ákos? Utolsó hangos dal!
Carpe Diem



 
2006.12.24. - 12:05:42 VÁLASZ | E-MAIL | #14. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Harcos

Az én nagy kedvencem Ákos
DE mellete sokat halgatok eddát és néha tankcsabdát is.
1000+1000 éve keresem az utam néha keresem a bajt és keresem azt aki Engem akar.Akit nekem küldött



 
2006.12.24. - 11:57:38 VÁLASZ | E-MAIL | #13. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Nos igen én is ezt tom mondani, imádom az Evanesencet, meg a musicalakat, meg filmzenéket, meg úgy szinte mindent és a rappet én sem annyira bírom, de nem utálom! Ja, és h én se maradjak akkor már ki, sztem a Nightwisht is! Meg Christina Aguilera idei albuma is bnagyon tetszik! A magyarok közül, meg talán csak a Holigans jön be, meg a Nox néhány száma, a népzenés beütés miatt!
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.12.24. - 11:35:02 VÁLASZ | E-MAIL | #12. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Látom, nagyjából egy stíluson állunk mindenkivel!
Carpe Diem



 
2006.12.24. - 11:23:25 VÁLASZ | E-MAIL | #11. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Én is szeretem a Nightwish-- ja és film zenéket nagyon, föleg fantasy filmek-ét amugy mindent szeretek a rap meg a techno kivételével
"Eljön az a nap, amikor döntened kell sorsod felől"



 
2006.12.24. - 09:45:42 VÁLASZ | E-MAIL | #10. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

A Nightwish méltán kedvenc. Indiánzenék? Bírom őket, főleg az Utolsó mohikánt. Evanescence? Nem rossz, de egy problémám van vele: túl egyformák a számaik, nem szövegre, de dallamra nagyon egymásra ütnek. Tougthless, Breath away, Lithium, Listen to the rain... Ezek a kedvenceim tőle.
Carpe Diem



 
2006.12.24. - 02:19:14 VÁLASZ | E-MAIL | #9. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Nos, ugylatom a foru egyik kedvence a nightwish lesz...
Ugy sajnaltam,mikor ey hajszallal lecsusztam az utolso jegyekrol a tavajelotti koncertrol... Majd eldbtam az agyam
Amugy en is mindeneszek, de foleg rockot (gotikus metalt...vagy hasonlokat, de a hrgest nem birom!!!), finomabb, lagyabb dolgokat, vilagzenet hallgatok....
Most Kispal es a Borz egyik szam a kedvenc, de talan csak az amugy is meglevo erzeseim miatt...
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni!"



 
2006.12.24. - 00:28:39 VÁLASZ | E-MAIL | #8. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Én néha néha elkapok ilyen indiánzenét, de azt is csak élőben . Nem negyon hallgatok ilyeneket, szereti valaki az Evanescencét?
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.24. - 00:05:52 VÁLASZ | E-MAIL | #7. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Hát az nekem se, rosszul vagyok tőlük. Az afrikai törzsi zenéket én is nagyon szeretem, vagy az amerikai indián zenét is.
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.24. - 00:01:22 VÁLASZ | E-MAIL | #6. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Én mindenevő vagyok, najó a rap-et nem szerteme meg általában a divatban lévő zenék ragadnak meg, bár a magyar zenét nem nagyon csipem főleg az ilyen izléstelenségeket amik mindig toppon vannak. Najó az Alvin és a Múkusok meg ilyenféle bejön de amúgy a nyálas magyar nagyon nem szimpi.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.23. - 23:37:24 VÁLASZ | E-MAIL | #5. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Minden ami a jó
Az Afrikai törzsi zenétől a legkeményebb Metálig én mindent meghallgatok....

Visszont kinem állhatom a csöpögős romantikus zenét vagy egy két délamerikai merengét.
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2006.12.23. - 23:02:34 VÁLASZ | E-MAIL | #4. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Á, énnekem is kedvencem a Nightwish Imádom!!! És én is bármit hallgatok, csak ne rappet. Meg technot. Amúgy énnekem a kedvenceim a filmzenék, meg a kelta vagy ír zene, meg a metál. Na azt hallgatom legtöbbet. Főleg a gothic-metalt, opera-metalt meg az alter-metalt szeretem.
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.23. - 23:01:54 VÁLASZ | E-MAIL | #3. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

Nightwist szintén szeretem de melette Sonata Articát,Lordit,Sireniát, Disturbed-t,
Rhapsodyt. és még van egypár kedvenc!
There on the battlefield he stands!Down on the battlefield he's lost!And on the battlefield it ends!



 
2006.12.23. - 22:55:10 VÁLASZ | E-MAIL | #2. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Minden, csak nem rap. Elsősorban filmzenék és Nightwish.
Carpe Diem



 
2006.12.23. - 22:54:36 VÁLASZ | E-MAIL | #1. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

Fúú ez nagyon jóó. Nektek mi a kedvenc stílusotok?
Neke speciel rock.
There on the battlefield he stands!Down on the battlefield he's lost!And on the battlefield it ends!


Első oldal | 10 | 20 | 30 | 39 | 40 | 41 | <Utolsó oldal>